Pomocí tohoto formuláře můžete k nám na server přidat Vaší soutěž. Soutěž se objeví na serveru až po schválení administrátory. Vyhrazujeme si právo soutěž odmítnout nebo smazat.

Podmínky pro přidání soutěže

  • Soutěže kde je podmínkou nákup nějakého výrobku nebo služby nebudou zveřejněny.
  • URL soutěže musí ukazovat na konkrétní stránku se soutěží
  • SMS soutěže, kde je podmínkou odeslání SMS se od 16.3.2011 mohou zadávat pouze do kategorie SMS Soutěže, pokud bude soutěž zadána do jiné kategorie nebude zveřejněna
  • SMS soutěže se od 16.3.2011 neukazují na titulní stránce v přehledu soutěží, ani v dnes končících soutěžích (důvodem je porušení první podmínky o bezplatnosti soutěže)
  • Pokud chcete soutěž zvýraznit na titulní stránce (platí i pro SMS soutěže), využijte placeného zvýraznění soutěže (viz. podmínky níže).
  • Soutěže s erotickým zaměřením (eoritcké prádlo, pomůcky, knihy apod.), není v současné době možné přídávat, kvůli nesouladu s pravidly Google Adsense, který na stránkách využíváme. V nejbližší době přidáme možnost přidávat znovu i tyto soutěže, ale vložení bude zpoplatněno.
  • Soutěže na dámské prádlo musí být momentálně přidávány bez obrázku (nebo na něm smí být pouze prádlo, ale bez modelky), bohužel i tyto obrázky si AdSense vykládá jako zobrazení erotického obsahu. Také pro tyto soutěže přibude v nejbližší době možnost placeného vložení, které bude povoleno i s obrázkem.

Placené zvýraznění soutěže

Pokud máte zájem o zvýraznění soutěže, vyplňte ve formuláři část „Placené zvýraznění“, po potvrzení objednávky přes email Vám na základě objednaného počtu týdnů a fakturačních údajů Vám bude vystavena zálohová faktura a zaslána na kontaktní email. Po jejím uhrazení bude soutěž zvýrazněna a bude Vám zaslán daňový doklad. Ukázka zvýrazněné soutěže.

Přidat soutěž

Název soutěže
Popis soutěže
Kategorie soutěží Auto, moto 

CD, DVD 

Domácnost 

Drobnost 

Elektronika 

Foto, video 

Hračky a hry 

Knihy, časopisy 

Kosmetika 

Mobily 

Mp3 přehrávače 

Oblečení 

Ostatní 

Peníze, poukazy 

Počítače 

SMS Soutěže 

Šperky 

Sport 

Vstupenky 

Zájezdy

URL soutěže
Pořadatel soutěže
Soutěž probíhá od – do (datum ve tvaru dd.mm.rrrr) – 

Cena / Ceny v soutěži
Počet výherců
Obrázek (min. 85×85, JPEG, PNG, GIF)
Placené zvýraznění soutěže 

Tuto část vyplňte pouze pokud máte zájem o placené zvýraznění soutěže.

Zaškrtnutím tohoto pole závazně objednávám placené zvýraznění výše zadané soutěže.
Zvýraznit na počet týdnů: týdnů 

  • Cena za zvýraznění je 300 Kč bez DPH za každý týden.
  • Při objednávce na 4 a více týdnů je cena 250 Kč bez DPH za každý týden
Zvýraznit od: Zde můžete specifikovat datum od kdy má být soutěž zvýrazněna. Pokud necháte ihned, bude soutěž zvýrazněna po přijetí platby. Soutěž není možné zvýraznit dříve než je uhrazena platba.
Fakturační údaje
Kontaktní email:
IČ:
DIČ:
Název firmy a fakturační adresa:
Poznámka k objednávce