Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte Dvoukrokovou hydratační látkovou masku od Mary Kay.

Dodejte své pleti hydrataci díky příznivě působícím přísadám a celé škále rostlinných výtažků, které pečují o pleť. Při laboratorním testování si tato dvoufázová pleťová maska zachovala více než 100 % své suché hmotnosti. Těšte se ze všech hydratačních účinků této „vždy svěží“ masky, ať už se chystáte na nový den, dopřáváte si chvilku pro sebe na dovolené, nebo se večer chystáte jít spát. Vyzkoušejte péči, kterou si zasloužíte, najděte si chvilku a zatímco se bude pleť hydratovat, zaposlouchejte se do uklidňujících zvuků pro osvěžení zvenčí i uvnitř.

Testováno na podráždění pleti a alergie
Jemné složení pro každodenní použití
Vhodné pro všechny typy pleti
Užijte si díky této látkové pleťové masce svěží pocit hydratace. Samotná pleťová maska v podobě gelu je uchovávána odděleně od celulózového plátýnka, před aplikací se gel uvolní ze zásobníku a vytvoří intenzivně hydratující pleťovou masku, použitý gel je tak pokaždé zcela čerstvý. Maska přilne perfektně k pleti, která se tak může těšit z účinků rostlinných přísad, zatímco vy vyřizujete e-maily, vychutnáváte si šálek čaje, nebo si jen dáte nohy na pár minut nahoru.

Tipy na aplikaci
Krok 1: Přehněte obě strany podél proužků na zadní straně obalu na střed, začněte zespodu, aby se tekutina dostala do horní části.
Krok 2: Složenou masku přidržte a pevně stiskněte zásobník s gelem po směru šipek, dokud nepraskne, a vytlačte gel do části s látkovou maskou.
Krok 3: Gel vpracujte do plátýnka tak, aby bylo přípravkem zcela nasáklé.
Krok 4: Přiložte masku na obličej. Předejděte kontaktu masky s očima. Nechte působit 15-20 minut. Masku odstraňte a jemným poklepáváním zapracujte zbývající produkt do pokožky.

SOUTĚŽ: Soutěžte o Dvoukrokovou hydratační látkovou masku od Mary Kay