Albánie autora knihy Luboše Vránka nadchla. Nádherná příroda často téměř nedotčená civilizací, báječní lidé, výborná káva i z(a)tracené cesty jsou zážitky, na které se nezapomíná. Pokusí se o ně a své dojmy s vámi podělit. Albánií projedeme skok za skokem, šok za šokem. Přiblíží vám Evropu daleko od Evropy a určitě objevíte zemi, která za návštěvu stojí.

Cestopis Drsná krása Albánie je vyprávěním o albánských cestách v rozpětí 8 let. Nejde o průvodce, který by čtenáře zahltil podrobnými údaji o oblasti a její historií, nicméně některé příběhy jsou přeci jen doplněny o stručné faktografické informace, které mohou poskytnout ucelenější obrázek o navštíveném místě.

Tahle země je neuvěřitelná v tom, kolik krásných míst se tu dá na tak malém území najít, určitě o všech nevíme. 2. aktualizované a rozšířené vydání první knihy chtěl autor nachystat tak, aby bylo pro čtenáře co nejzajímavější. Požádal proto i o několik příspěvků některé ze čtenářů první verze a je si jistý, že jsou pro knihu skutečně přínosem. Má z nich velmi dobrý pocit a společnému dílu přeje, ať se líbí.

SOUTĚŽ: SOUTĚŽ o knihu Drsná krása ALBÁNIE